كانديد دريافت جايزه

كانديد دريافت جايزه

به نام خدای محبوب

كانديد دريافت جايزه 

هفته نامه فرهنگي ، هنري ، اجتماعي ، سينمايي و طنز چلچراغ براي قدرداني از  كساني كه نام ايران را در سالي كه گذشت كردند و هويت ايراني را به جهانيان شناساندند اقدام به بر گزاري يك فراخوان و راي گيري نموده است .
از جامعه وبلاگ نويسان هم سعيد عليزاده پروين (مدير وبلاگهاي ايرانشناسي )www.iranset.persianblog.ir كانديد دريافت جايزه گرديده است. 

نكته مهم : راي گيري فقط از طريق هفته نامه چلچراغ امكان پذير ميباشد.

دوستان و هموطنان گرامی درود بر شما

دوست عزیز و دوست داشتنیمان یعنی سعید علیزاده را کمتر کسی هست که نشناسد.البته آن دسته از هموطنانی که از اینترنت استفاده می کنند و به خصوص کسانی که با سایر وبلاگ نویسان و جامعه ی بزرگ وبلاگ نویسی ایرانیان یعنی پرشین بلاگ یکدل و همرنگ و همراه هستند.

همه ی ما ایرانمان را دوست می داریم و برایش ارزش قائلیم،ایران همه ی جان و تن و وجود ما ایرانیان است،هر آنچه که از ایران و ایرانی بگویم کم گفته ام ،چه بسا اینکه آنقدر از خوبی های ایران در رسانه ها صحبت شده فکر می کنم اگر زیاد در رابطه با این قضیه صحبت شود نوعی دلزدگی و انزجار در شما ایجاد می شود که از هر لحاظ درست نیست.

چند روز قبل دوست بزرگوار یعنی آقای علیزاده که یکی از دوستان شخیص و شفیق بنده می باشند اعلام داشتند که در مجله ی چلچراغ نامشان را به عنوان یکی از کسانی که برای ایران در سال گذشته زحمت کشیده اند و نام ایران را سرافراز کرده و هویت ایرانی را به جهانیان شناسانده اند به چاپ رسیده، به طبع بنده خیلی خوشحال شدم و شور و شعفی در اینجانب به وجود آمد که بازگویی آن حس ناگفتنی است.

مدت زیادی نیست که ایشان را شناخته ام و با او پیمان دوستی بسته ام،ولی در همین مدت کم او را چنان شناخته ام و با زندگی شخصی و فعالیتهای بی مثال او آشنا شده ام که به او دل بسته ام و او را همچون برادرم دوست می دارم.

همین قالب وبلاگ را که می بینید(وبلاگ شخصی) جناب آقای علیزاده طراحی کرده اند. نمی خواهم بگویم چون او برایم زحمت کشیده و و به من محبت کرده در این خصوص او را باید حمایت کنم بلکه وظیفه ی من و شمای ایرانی است که از این دوست و بزرگمردی که دردنیای مجازی برای ایران و ایرانی فعالیت می کند و ایرانمان را و هویتمان را به جهانیان می شناساند حمایت کنیم.  

اگر شما مجله ی چلچراغ را خریداری کنید در صفحه ی پایانی ،جمله ی" عجیب ترین شب چله تاریخ (تاریخ؟!)چلچراغ " را مشاهده خواهید نمود و از کاندیدای کسانی که هویت ایرانی را به مردمان جهان شناساندند نام سعید علیزاده را در کنار اسامی افرادی چون :نیکی کریمی،پرویز پرستویی،شهرام ناظری،احسان حدادی،هوشنگ مرادی کرمانی و ...مشاهده خواهید نمود.

هموطنان این یک رأی گیری سیاسی یا حزبی نیست. اگر هم کسی انتخاب شد یا انتخاب نشد هیچ جای دنیا کج نمی شود و کسی هم عزل یا نصب نخواهد شد،فقط باز ذاکر می شوم این یک امتحان پس دادن ما ایرانیان در صحنه ی نمود جنبش ایرانی و در صحنه بودن ما ایرانیان می باشد. این فقط یک رأی گیری حیثیتی و هویتی ایرانی ما است. همه آن اسامی بالا را می شناسیم و کسی نیست که پرویز پرستویی و شهرام ناظری و... را نشناسد،کسانی هم که نشناسند در واقع ایرانی نیستند.

حالا می خواهم بپرسم،برای مثال آقای پرویز پرستویی که هنرمند محبوب و پر زحمت ایران ما  و برنده ی جایزه ی بهترین بازیگر مرد جشنواره ی محصولات تلویزیونی ایتالیا هستند نیاز به این رأی گیری دارند؟کیست که هنرمندی ها و زحمت های این هنرمند بزرگ کشورمان را ارج ننهد همچون سایر عزیزان و بزرگمردان و بزرگ زنانی که برای هویت ایرانی زحمت کشیده اند؟

به نظر من در میان این اسامی مشهور و معروف و محبوب فقط اسم آقای سعید علیزاده کمی کمرنگ و منزوی مانده است. و من بنابر وظیفه و آن حس پرشور که برای این افراد نوپا و فعالیتهایشان در زمینه و عرصه ی هنری،فرهنگی ملیتی کرده اند باید از وجودشان دفاع کنم. همچنین باید به این افراد میدان داد تا ابراض وجود کرده و آنها را مورد حمایت و تشویق قرار داد تا بتوان  افراد بزرگتری را در صحنه ی وطن دوستی و فعالیتهای ملی پرورش داد.

آقای سعید علیزاده، نه، بهتر است بگویم مهندس سعید علیزاده بلی چرا که او فارغ التحصیل رشته کامپیوتر،متولد سال 1360 و زادگاهش تبریز است،همان تبریزی که زادگاه ستارخان و باقرخان است،همان دلیرانی که نام ایران را بلند آوازه تر ساختند و از حیثیت ملیمان دفاع کردند.

وی به مدت شش سال است که به کار وبنویسی و وبلاگ نویسی مشغول می باشد و مدیر وبلاگ ها و سایتهای متعددی از جمله: وبلاگ پشت نقاب شب، باشگاه هواداران پرشین بلاگ در تبریز و وبلاگ ایران شناسی می باشد.

برای بیشتر شناختن این دوست و هموطن پاک سرشت و نیک منش ،شما را دعوت به بازدید از این وبلاگها می نمایم.

www.saeedbizar.persianblog.ir 

www.iranset.persianblog.ir 

www.tabriz.persianblog.ir 

به هر طریق برای شناساندن این فرد نیاز به گفتن و تعریفهای من نمی باشد،بلکه خودتان باید به این وبلاگها سربزنید و او را واقعاً آن طور که باید بشناسید و در این رأی گیری سمبلیک شرکت کنید. شاید نتوانستم تمامی حرفها را بگویم ولی همین که باعث شد تا فعالیتی در این زمینه صورت گیرد و به این نوع مسائل ناپیدا و پنهان جامعه پرداخته شود،فکر می کنم با ارزش باشد.

ایرانی نیک پیمان
آریانا آریارمن
20/8/86

/ 3 نظر / 20 بازدید

بابا تو ديگه کی هستييييييييييييييييييی